Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Карантин: майже 50 тисяч школярів на Чернігівщині сьогодні не вийшли на навчання (відео)

Карантин: майже 50 тисяч школярів на Чернігівщині сьогодні не вийшли на навчання (відео)

Майже п’ятдесят тисяч школярів області не вийшли на навчання. Відсьогодні на тиждень призупинили навчальний процес і всі школи Чернігова.Таке рішення прийняли минулої п’ятниці на засіданні оперативного штабу. За словами начальника управління освіти Василя Білогури, епідемічний поріг в обласному центрі не перевищений. Карантин в школах ввели для недопущення поширення грипу та ГРВІ.

Загалом в області призупинили навчальний процес у 155-ти школах. Вдома залишились 49 тисяч 300 школярів з 15-ти районів та об’єднаних громад. Зокрема, всі навчальні заклади закрили у Бобровицькому, Ічнянському, Ніжинському районах та Парафіївській ОТГ. Жодна школа не працює у Чернігові, Ніжині та Новгороді-Сіверському. Частково на карантин закрили навчальні заклади у Бахмацкому, Куликівському та Чернігівському районах, а також у Козелецькій, Остерській, Корюківській, Менській, Вертіївській, Лосинівській та Сновській громадах.

«Сівер-центр»

Теги: «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект