Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Випускники зробили оригінальний подарунок своєму педагогу (відео)

Випускники зробили оригінальний подарунок своєму педагогу (відео)

Оригінальний подарунок педагогу зробили її випускники. Викладач-методист чернігівського музичного коледжу імені Ревуцького Ангеліна Стрига ще й досі під сильним враженням. Її колишні учні зібрались разом і дали у минулі вихідні 3-х годинний концерт на честь улюбленого педагога.Так же дорослі учні відреагували на звістку, що Ангеліні Олександрівні наприкінці минулого року вручили орден княгині Ольги ІІІ ступеня. Концерт вийшов масштабний за кількістю лауреатів міжнародних конкурсів, відомих виконавців.

На сцені цього дня виступали як студенти і викладачі музичних вузів, солісти, так і великі колективи, до складу яких увійшли і учні Ангеліни Стриги.

Її вважають засновницею баянного мистецтва на Чернігівщині. Учениця зіркових викладачів Івана Журомського і Марка Геліса свого часу вона дуже вдало виступала як солістка. Дала понад 200 сольних концертів, потім була керівником тріо-баяністів. До 50 років Ангеліна Стрига виступала на сцені.

Педагогічна діяльність виявилась такою ж плідною, як виконавська. Ангеліна Стрига випустила більше 200 спеціалістів. 135 її вихованців закінчили вищі навчальні заклади, або нині навчаються у вузах країни. Кількість лауреатів різних рангів перевалила за 200. Багато хто з її учнів приїхав привітати свого вчителя.

Сьогодні у Ангеліни Олександрівни 6 учнів. Їхній робочий день починається з 7-ї ранку. Третьокурсник Іван Камінський один із кращих студентів, уже переможець міжнародного конкурсу. Грає на акордеоні з 3 років. Уважно дослухається до порад свого викладача.

І сьогодні Ангеліна Стрига проводить багато методичної роботи в області, переймається тим, що в навчальних закладах немає гарних музичних інструментів, адже в Україні сьогодні баяни не випускають. Але вона переконана, що народні відділення не втратять колишньої слави. Це підтверджують і її учні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Ангеліна Стрига, баян, педагог, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект