Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Атрошенко прокоментував ситуацію з зарплатнею вчителів (відео)

Атрошенко прокоментував ситуацію з зарплатнею вчителів (відео)

Міський голова прокоментував ситуацію, що склалася з зарплатами вчителям. Попри те, що публічна заява прозвучала вперше, він наголосив, що в муніципалітеті займалися тим, аби знайти збалансоване рішення виходу з ситуації.

Дивіться також: Яку зарплату отримали чернігівські вчителі? (відео)Фінансування заробітної платні вчителям – це делеговані повноваження, які на 100% мала би фінансувати держава. Проте дедалі більше навантаження на фінансування цих повноважень перекладають на міській бюджет, сказав міський голова і навів цифри, скільки ці витрати обходяться міській казні.

Владислав Атрошенко, Чернігівській міський голова: «В 2015 році – 23,2 мільйона гривень, 2016 році – 30,3 мільйона гривень, в 2017 році ми вже дофінансовували 174 мільйона гривень».

У 2018 за підрахунками міському бюджету доведеться викласти своїх 300 мільйонів. Це ще й фінансування ПТУ, компенсація наданих державою пільг на проїзд, оплата комуналки та зарплати техпрацівників освітніх закладів, комунальних витрат мед закладів. Тому в муніципалітеті шукають зважені варіанти.

Міський голова також закликав політичні сили зосередитися на конструктиві і пошуку рішень на користь і вчителів, і міста, а не навмисному підігріві ситуації.

Владислав Атрошенко також заспокоїв вчителів і директорів шкіл, що дії влади будуть для них максимально зрозумілими.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Владислав Атрошенко, бюджет, фінансування, зарплата, педагоги, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект