Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як отримати роботу одразу з дипломом? Академія ДПтС випустила перших магістрів (відео)

Як отримати роботу одразу з дипломом? Академія ДПтС випустила перших магістрів (відео)

Перші магістри Академії державної пенітенціарної служби отримали свої дипломи. 44 випускників і випускниць, з них – 31 офіцер. І останні вже гарантовано мають роботу.

Андрій Одарчук, випускник магістратури ДПтС: «Нас вже розподілили. Я вже працевлаштований в Рівненській області в виправній колонії».Трохи складніше тим, хто закінчив магістратуру у статусі цивільних осіб. Проте й тут переконують, вибір є і можливості.

Євгенія Чайковська, до прикладу, на магістерську обирала тему про пенсії. Працювати збирається за фахом, проте роботу ще не знайшла.

Вони вступали ще в юридичний коледж і разом зі всіма змінами у структурі пройшли всі етапи. У 2015 році коледж став Академією, у 2016 випустив перший випуск у новому статусі. І от лютий 2018 – перші магістри права отримали свої дипломи. Спеціалістів-викладачів, кажуть, збирали зі всієї України.

Сергій Царюк, начальник юридичного факультету: «У нас працюють викладачі не тільки, які родом з Чернігівщини, а є чимало професорсько-викладацького складу, які до нас приїхали із Дніпропетровська, із Західної України».

У академії твердять програму планують навіть з випередженням власних реформ. У системі дефіцит дипломованих кадрів з вищою профільною освітою.

Випускники та випускниці офіцери вже незабаром роз’їдуться в різні куточки України працювати в структурі державної кримінально-виконавчої служби.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: магістри, випуск, пенітенціарна служба, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект