Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Кримінальна Буковель»: за що побили чернігівця під час відпочинку (відео)

«Кримінальна Буковель»: за що побили чернігівця під час відпочинку (відео)

Замість освідченні в коханні численні перелами та лікарняне ліжко. Так завершилась подорож мешканця Чернігова на лижний курорт. Він запросив свою дівчину до Буковелю, щоб зробити пропозицію руки та серця, та романтична вечеря у місцевому барі завершилася кривавою бійкою з охоронцями. Чому ж у закладі все заперечують? І куди поділось відео з камер спостереження? Дізнавалися кореспонденти.Олександр та Марина розглядають свої фото з нещодавнього відпочинку на відомому лижному курорті Буковель, та замість позитивних емоцій нині з жахом пригадують останню вечерю в одному з кафе. Під час неї хлопець мав освідчитися коханій та до закладу охорона відмовилася пускати друзів пари.

Олександр Селянський, постраждалий: «Я запитав: чого ви не пускаєте моїх друзів? На що мені відповіли, зараз і тебе не пустимо. Я розвертаюсь та йду всередину, тут мене один ловить за руку, на що я йому показую, що в мене є ланцюжок-перепустка. І ось тут же мені заряджають кулаком у щелепу».

Що було далі Сашко не пам’ятає, бо після кількох ударів у голову, знепритомнів. Закривавленого коханого на вулиці знайшла його наречена.

Марина Вакуменко, наречена постраждалого: «Я його побачила, коли він просто сидів на підлозі, аж потім він розвертається до мене, а там крові тьма».

Швидку викликали очевидці конфлікту. Та поліція не їхала. Тоді зателефонували вдруге, розповідає батько юнака. Побиття Сашка очевидці встигли зафіксувати на відео. Втім охорона кав’ярні змусила видалити ці кадри. Дивним чином зникло відео і з камер відеоспостереження в розважальному закладі.

Та все ж кілька фото агресивних нападників встиг сфотографувати батько побитого. Наступного дня він хотів зустрітися з охоронцями та їх не знайшов. Тоді пішов до власника кафе.

Володимир Селянський, батько постраждалого: «Я у власника попитав, навіщо так цинічно побили мого сина? На що він мені відповів, мовляв, він впав і вдарився».

Чернігівські медики діагностували в пацієнта перелами кісток черепа та носа, на тілі синці і забиття. Поки стан Сашка тяжкий.

Тим часом у кафе, де і стався конфлікт, про інцидент на камеру говорити на хочуть. Та ось на офіційній сторінці закладу в соцмережі причетність своїх охоронців до побиття відвідувача заперечують, мовляв, на Олександра напали інші гості кафе.

«Між двома компаніями, одна з яких українці, інша литовці, виник конфлікт, який переріс у декілька фізичних сутичок.
Адміністрація нічного клубу наголошує на тому, що охорона закладу не була стороною конфлікту, а лише втихомирювала та заспокоювала його учасників».


Поліція Яремчи розпочала кримінальне провадження за фактом завдання легких тілесних ушкоджень. Та переконують, щойно постраждалий документально підтвердить тяжкість побиття, справу перекваліфікують. Окрім того, правоохоронці повідомили, що протягом останніх двох місяців це вже третій випадок побиття людини в цьому закладі. Втім до суду поки жодна справа не дійшла.

Юрій Миронюк, керівник Яремчанського відділу поліції, телефоном: «Люди писали заяви в поліцію і дзвонили на «102». А далі проходили медичні огляди і від заяв відмовлялися. Претензій не мали ніяких».

Забрати заяву просили і Сашка. Його батько розпочав власне розслідування.

Поки поліція підозру не оголосила нікому, тож чи покарають когось цього разу, ще невідомо.

Сюжет телеканалу «НТН»

Теги: Олександр Селянський, Буковель, кафе, побиття, «НТН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект