Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Fashion скарбниця» у Чернігові. Як діти з особливими потребами готуються до показу мод? (відео)

«Fashion скарбниця» у Чернігові. Як діти з особливими потребами готуються до показу мод? (відео)

Від щастя в цих дітей горять очі. Можливо трохи нерішучими кроками, але переповнені емоціями під звуки музики вони дефілюють поки що рівною актовою залою. Діти з особливими потребами готуються до виходу на подіум.3 березня у Чернігові відбудеться 4-й показ мод «Fashion скарбниця». 6 вихованців чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 спробують себе у ролі моделей. Ці діти вже вдруге вийдуть на подіум. Восени минулого року 12 вихованців реабілітаційного центру демонстрували одяг місцевої дизайнери. Завдяки небайдужим чернігівцям вдалося назбирати кошти і придбати дітям всю колекцію. Зараз в цих костюмах вони виступають на різних концертах.

А ще їм подарували сертифікат на 4,5 тисячі гривень. На ці кошти придбали тканину і пошили дівчатам спіднички.

Олена Рогова, ініціатор проекту «Fashion скарбниця»:
«Задача четвертого проекта «Fashion скарбниця» состоит в том, чтобы для девочек открыть швейную мастерскую. То есть с билетов за вход будет приобретена многофункциональная швейная машина».

Такі проекти, де діти з особливими потребами можуть себе проявити, дуже потрібні, переконана очільниця центру Регіна Гусак. Вона каже, її вихованцям надзвичайно важливо відчувати себе на рівні з іншими дітьми, заводити нові знайомства, спілкуватися. До того ж, як показав досвід, дітям сподобалося бути моделями.

Аби підготуватися до модного показу як слід, діти відпрацьовують рухи, міміку, тощо.

Цього разу дівчата вийдуть на подіум у випускних сукнях майстрині зі Славутича. Один дизайнерський наряд вже пошитий, над іншими ще працюють.

Десятикласниця Світлана Койдан
представить синю сукню на показі. І хоча дівчина не перший раз вийде на подіум, все ж хвилюється. Світлана мріє в майбутньому стати флористом. Власноруч букети створює вже давно, переважно для друзів та рідних, хоча робила також і на замовлення. Проте, зізнається, ще маленькою хотіла опанувати зовсім іншу професію – мріяла стати фотомоделлю.

Цього року в реабілітаційному центрі 7 випускників – 6 дівчаток та 1 хлопчик. Проте їх батьки не переймаються з приводу вбрання та святкового образу в цілому – одяг, в якому діти вийдуть на подіум, їм подарують. До того ж дівчаткам придбають взуття та зроблять святкові зачіски за кошти дизайнера одягу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: реабілітаційний центр, показ мод, «Fashion скарбниця», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект