Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Олімпіаду відкрили - гонка за нагороди почалася (відео)

Олімпіаду відкрили - гонка за нагороди почалася (відео)

33 – число українських спортсменів, які в Південній Кореї змагатимуться за олімпійські нагороди. І це найменша делегація за всі роки незалежності.Головні зимові гонки чотириріччі вже стартували. 9 лютого відбулося їх офіційне відкриття. На 23-х білих змаганнях українські спортсмени представлені у 9 з 15 видів спорту.

З 6 попередніх зимових Олімпіад, на яких була представлена збірна України, починаючи з 1994 року, наші загалом привезли 7 медалей – 2 золота, 1 срібло і 4 бронзи. До речі, першою призеркою з біатлону стала Валентина Цербе. На Олімпіаді 1994 у Норвезькому Ліллехаммері вона завоювала першу бронзу у спринті.

Багато шансів і у цьогорічних біатлоністів, які вибороли 11 ліцензій. Серед яких і четвірка з Чернігівщини – Ірина Варвинець, Артем Прима, Артем Тищенко та Сергій Семенов. Олімпійські нагороди, які нашим спортсменам вдасться привезти з Південної Кореї відзначать матеріальними винагородами. За кожне отримане золото в Пхёнчхане спортсмен отримає 125 тисяч доларів, за срібло – 80, за бронзу – 55. А от біатлоністів з Чернігівщини вперше за багато років чекають ще й додаткові винагороди: за перше місце 60 тисяч гривень, за друге – 50, за третє – 40.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Олімпіада, спорт, біатлон, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект