Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівщину засипає снігом (відео)

Чернігівщину засипає снігом (відео)

Жителів області попереджають про подальше погіршення погодних умов. Сніг почав мести ще вчора близько восьмої. Через сильні снігопади вночі на Чернігівщині без електрики залишись три населені пункти. Сніг продовжує мести, лиш подекуди трохи стихає. Яка ситуація на дорогах обласного центру, перевіряли наші журналісти.Найсильніші снігопади прогнозували на минулу ніч та сьогоднішній вечір. Через погіршення погодних умов без електроенергії залишились три населені пункти Ічнянського району. Два автомобілі потрапили у снігові замети у Ніжинському та Прицькому районах.

Мести в області почало вчора ввечері, близько восьмої. З того часу сніг майже не припинявся, лише трохи стихав. Вночі з восьмого на дев’яте лютого у Чернігові із наслідками негоди боролися 24 одиниці техніки комунального підприємства «АТП-2528».

Окрім АТП-2528 від снігу обласний центр чистять ЖЕКи та комунальне підприємство «Зеленбуд». Вони відповідальні за прибудинкові території, парки та зелені зони. Їх робочий день почався близько п’ятої ранку. Чернігівці до роботи комунальників все ж мають деякі нарікання. Кажуть, розчистили лише центральні вулиці.

Згідно з прогнозами обласного гідрометцентру, сніжитиме на Чернігівщині до восьмої вечора 9 лютого. За словами Руслана Волока, цієї ночі на чернігівські дороги знов вийде 24 одиниці спецтехніки. За ніч планують очистити від снігу все місто.

«Сівер-центр»

Теги: комунальники, сніг, снігопад, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект