Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Повіз рідним передачу в Росію - завербувала ФСБ (відео)

Повіз рідним передачу в Росію - завербувала ФСБ (відео)

Повіз рідним передачу в Росію і потрапив на гачок до ФСБ.

Жителя Чернігівщини схиляли до незаконної співпраці.Ярослав Молочко, речник управління СБУ в Чернігівській області: «Під час чергової поїздки українець був затриманий правоохоронними органами Російської Федерації за начебто порушення митних правил. Погрожуючи штрафом та забороною в’їзду, також позбавлення в подальшому контактувати з рідними, представники ФСБ спробували схилити чоловіка до негласного співробітництва».

Українець не виконав умов ФСБ.

Інша аналогічного характеру ситуація трапилася з українцем іншій сусідній країні – Білорусії.

Ярослав Молочко, речник управління СБУ в Чернігівській області: «Погрожуючи кримінальним переслідуванням, за нібито незаконну торгівлю, представники КДБ Республіки Білорусь намагались змусити чоловіка збирати відомості про розміщення військових об’єктів».

Оскільки обоє чоловіків добровільно з’явилися в СБУ і повідомили про контакти з іноземними спецслужбами, відомство клопотатиме про звільнення їх від кримінальної відповідальності. Решту ж українців просять бути пильними.

Ярослав Молочко, речник управління СБУ в Чернігівській області: «Управління служби безпеки України в Чернігівській області звертається до громадян, які перетинають кордон з Російською Федерацією та Республікою Білорусь, бути пильними. У разі планування поїздок до зазначених країн, спершу оцініть усі ризики і загрози та ретельно зважте потребу в цих мандрівкаїх».

Номер телефону «гарячої лінії СБУ у Чернігівській області: 676-208.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Ярослав Молочко, СБУ, ФСБ, Російська Федерація, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект