Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Мотузка місяцями в'їдалася в шию цуцика. Поки одного дня продавчині з ринку не врятували його (відео)SHOPTOYS

Мотузка місяцями в'їдалася в шию цуцика. Поки одного дня продавчині з ринку не врятували його (відео)

Цуценя з сонячним ім’ям Кульбабка жадібно хапає увагу від людей та просить з ним погратися. І здається та історія, яку ви зараз почуєте, трапилась зовсім не з ним.Інша сторона медалі темна. Життєрадісне прізвисько чотирилапий лише нещодавно отримав від зооволонтерів, а за шерстю приховуються худі ребра та виснажений організм.

Він час від часу намагається почухати власну шию з пов’язкою, відсутність якої коштувала б йому життя. Туди місяцями впивалася затісна мотузка, прив’язана турботливим господарем.

Його спасінням стала продавчиня з ринку, яка й примітила дивну парочку.

Надія, продавчиня: «Я побачила як чоловік веде на ланцюгу собаку. У собаки з шиї все текло. Я кажу чоловіку, куди ви ведете собаку. Він, не твоє діло».

В ту мить її серце заклякло, розповідає пані Надія. Але навіть категоричність відповідей чоловіка її не зупинила.

Саме ця дорога могла бути останньою у житті хворої собаки, якщо б всі люди, які проходили в той день повз залишилися байдужими.

До пані Надії підключилося ще декілька людей. Так розпочалася спецоперація з порятунку собаки. Почали телефонувати в поліцію і волонтерам. І навіть встигли зробити світлину чоловіка.

Надія, продавчиня: «Він віддав меню собаку і сказав, забирай, вона мені не потрібна».

Коли тварину оглянули ближче, то зрозуміли, що одними співчуттями не допомогти. І поки його годували, на поміч вже їхали зооволонтери.

Надія, продавчиня: «Спочатку собака мене боялась. А потім, коли я йому дала курячі шиї, він почав виляти хвостиком від радості. Стрибати на мене почав».

Песику вже зробили операцію і намагаються докласти всіх зусиль, аби він швидше одужав. Яке собаче життя випало на долю цього чотирилапого, волонтери можуть лише здогадуватися.

Тетяна Діденко, зооволонтерка: «Вместо ошейника на собаке была затянута веревка, которая была одета, скорее всего, когда он еще был щенком. Животное росло – веревка въедалась, впивалась в шею. Еще на шее был обрывок цепи, и скорее всего, он на этой цепи сидел все время привязанный».

Ким він був у минулому, сірком чи бровком, вже немає значення. Нове прізвисько має стати початком нового життя. Зооволонтери ж збираються написати заяву в поліцію, аби за жорстоке поводження відповів попередній господар. А песику підшукають тим часом нову сім’ю.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: собака, порятунок, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект