Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Щедрівки у колонії. Як діти засуджених відзначають Різдвяні свята (відео)

Щедрівки у колонії. Як діти засуджених відзначають Різдвяні свята (відео)

Це вже друге Різдво маленької Вікторії, котре вона зустрічає у стінах чернігівської жіночої колонії. Її мама засуджена. Вже 2,5 роки вони живуть за колючим дротом.

На всі великі свята тут організовують концерти – діти танцюють та співають для своїх мам.Олена, засуджена: «Хочеться плакати, бо не хочеться, щоб у цих стінах були діти, а щоб вони були на волі. Але через мамину дурну голову, вийшло все навпаки».

Олена одна з 10 матерів засуджених, котрі виховують тут малечу. У будинку малюка набагато комфортніші умови перебування ув’язнених, та жити тут можна лише до 3 років дитинки, потім малечу передають чи-то родичам, чи-то до інтернату. Олена вже вдруге отримала термін. Вдома її чекають ще двоє синів. Жінка сподівається на пільгу, аби вийти раніше, ніж її Вікторії виповниться 3.

В Чернігівській колонії наразі перебуває 200 засуджених. Більшість із них вже не вперше за гратами.

Марина з Кривого Рогу мати 4 дітей. Вона має відсидіти 8 років. Тут жінка з маленьким Назаром. Згадує як колись святкувала вдома Різдво і чого не вистачає сьогодні.

Виховательки дому малечі сподіваються, їх робота таки зітре з пам’яті дітей спогади про роки життя у колонії.

Відзначають різдвяні свята і самі засуджені. Так, на щедрівки жінки підготували костюмований вертеп. Попри те, що вони перебувають у колонії, намагаються дотримуватись святкових традицій. Не приховують, найбільше в такі дні не вистачає рідних і сімейного тепла.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Різдво, будинок дитини, жіноча колонія, новорічні свята, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект