Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Яка доля пам’ятника Леніну у Новгород-Сіверському? (відео)

Яка доля пам’ятника Леніну у Новгород-Сіверському? (відео)

Пам’ятник Леніну, який впав останнім. Яка доля статуї з Новгорода-Сіверського, що вистояла найдовше під час подій, названих Ленінопадом. Чи здали його як металевий лом, продали росіянам, німцям або китайцям та у скільки оцінюють майже 5 тонну бронзову скульптуру?5 метрова бронзова статуя лежить на подвір’ї Новгорд-Сіверської житлово-експлуатаційної контори. Тут вона відпочатку. Продавати за ціною металу, — а це близько півмільйона грн — не вигідно, вважає міський голова Олег Бондаренко.

Автор Новгород-Сіверського пам’ятника вождю — Іван Зноба. Засновник династії українських скульпторів. Це прізвище на думку Олега Бондаренка може послугувати запорукою більш вигідної угоди. Пропозицій купити пам’ятник було кілька. Вони надходили від фізичних осіб З Росії, Німеччини, Китаю, каже мер.

1 мільйон гривень така за словами Олега Бондаренка стартова ціна пам’ятника. Продавати обіцяє публічно. Останній раз Новгород-сіверським Леніним ймовірні покупці цікавились півроку тому.

«Сівер-центр»

Теги: Новгород-Сіверськ, Ленін, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект