Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чому річки на Чернігівщині розливаються взимку? (відео)

Чому річки на Чернігівщині розливаються взимку? (відео)

Снов почав розливатися у січні. Незвичне як для зими явище помітили і зафіксували рятувальники у Городнянському районі. Рівень води у річці піднявся – і затопило грунтову дорогу між Великим і Малим Дирчином. Проїхати можна було лише гужовим транспортом, позашляховиками або вбрід. Тридцять жителів села Малий Дирчин потребували допомоги рятувальників. Їх забезпечили речам першої необхідності, продуктами харчування та лікарськими засобами. Аби дістатися до населеного пункту працівники державної служби з надзвичайних ситуацій скористалися транспортом підвищеної прохідності.Наші журналісти звернулися за коментарем до Деснянського басейнового управління водних ресурсів. Там пояснили, чому річки почали розливатися взимку.

«Справа вся в тому що ми мали два-три роки маловоддя, тому що рівні води були дуже низькими а зараз метрологічні умови склалися так що восени була велика кількість опадів випала річки наші живляться як правило атмосферними опадами тому маємо таке підняття рівня води», — розповів заступник начальника управління Деснянського басейнового управління водних ресурсів Вадим Потапенко.

За інформацією Чернігівського гідрометцентру, рівень води поступово зменшується.

«Сівер-центр»

Теги: Городнянський район, річка, рівень води, затопило дорогу, Вадим Потапенко, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект