Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Міське телебачення у 2018 році готується мовити в цифровому форматі 24 години на добу (відео)

Міське телебачення у 2018 році готується мовити в цифровому форматі 24 години на добу (відео)

Телеканал «Новий Чернігів» 26 років мовить для місцевого глядача. Проте всі роки ділить час на телеканалі з обласним телебаченням.Цей рік має стати для муніципального ЗМІ переломним. Іде процедура ліцензування на цифрове мовлення 24 години на добу. Про це повідомила генеральний директор телеканалу «Новий Чернігів» Ольга Капустян на ранковій нараді у мерії.

Ольга Капустян, генеральний директор КП ТРА «Новий Чернігів»: «Аудиторія в свою чергу отримає повноцінний муніципальний канал з добовим мовленням, нові проекти, більше можливості брати в них участь, розміщення замовних матеріалів, в тому числі і реклами в більш широкому діапазоні, онлайн трансляцію протягом 24 годин на добу замість кількох годин».

Телебачення залишається найбільшим гравцем на ринку реклами України з часткою 50% ринку. Телебачення також є головним джерелом новин, як на загальнонаціональному, так і регіональному рівні. На регіональних телеканалах новини дивляться порядку 40%, на Інтернет-сайтах – 31%.

Ольга Капустян: «Стосовно новин на нашому телеканалі, за умов, коли національні телеканали один за одним перетворили новини в чорнуху або кримінальні новини, ми стараємось тримати класичну школу. Так у нас є, так званий, паркет: основні заходи, рішення, зустрічі з міської ради, держадміністрації, основні події в місті, коментарі, соціальні новини, культура, спорт, кримінал – в разі важливої для населення інформації, погода, щось смачненьке, добре, позитивне, життя нашої громади».

Телеканал активно використовує сучасні можливості підтримки контакту з аудиторією поза ефіром – має дві сторінки на «Фейсбуці» - спільноту «Новий Чернігів» та «Факт. Новини», розвиває власний канал на «Ютубі», веде сторінки у «Твітері» та «Інстаграмі». Як джерелом інформації, так і архівним порталом, телевізійного контенту є сайт каналу.

Наразі телеканал мовить в ефірі 7 годин на добу і покриває 85% території області. Його транслюють кабельні оператори, які мають 100 тисяч абонентів і вже готуються до нової сітки мовлення на 24 години на добу, нових проектів з новими ведучими, нових ідей, нової аудиторії

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Ольга Капустян, цифрове мовлення, телебачення, муніципальне ЗМІ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект