Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Із згорілою технікою та при свічках: 2 роки жителі села на Чернігівщині скаржаться на збої в електриці (відео)

Із згорілою технікою та при свічках: 2 роки жителі села на Чернігівщині скаржаться на збої в електриці (відео)

Із згорілою технікою та при свічках. Так проводили Новорічні свята жителі села Рябці, Чернігівського району. Через часті перепади напруги в них вимикається світло та виходить з ладу техніка. І так 2 роки поспіль. Енергетики кажуть – виною всьому старий трансформатор.Жителі вулиці Центральної у селі Рябці регулярно залишаються без світла вже протягом двох років. Через значні перепади напруги люди вимушені палити свічки та підлаштовуватись під режим роботи транформатора, що живе своїм життям.

Світло зникає іноді і по шість разів на добу. До свят жителі села готувались у темряві. З 26 грудня до 7 січня на лінії постійно зникала напруга. При світлі зустрічали лише Новий рік.

Перепади напруги псують людям техніку.

Від несправних електромереж постраждали кілька сімей, що проживають на вулиці Центральній.

«В прошлом году згорєв холодільнік, ми настроїлі зробілі. Прийшов технік, всьо зробілі. Через дві неділі та ж сама і полєтєли», — Людмила Михайлівна, жителька с. Рябці.

До енергетиків, кажуть люди, звертались не одноразово.

Представники районних електромереж запевняють: скарги розглядали та на них реагували.

В день приїзду знімальної групи «Сівера», транформатор замінили. Проблеми напругою енергетики пов’язують з тим, що обладнання моральною застаріло. Трансформатору пішов п’ятий десяток.

Якщо заміна трансформатору не допоможе, енергетики обіцяють під’єднати частину домівок до іншої підстанції.

«Сівер-центр»

Теги: трансформатор, електроенергія, село Рябці, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект