Губернаторська ялинка (відео)

Обласний музично-драматичний театр імені Шевченка на один день перетворився на будинок казок. Пірати, розбійники та чарівні феї 10 січня зустрічали дітей з усієї Чернігівщини на головній ялинці області.Ялинка губернатора об’єднала сотні дітлахів і їх батьків, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА: «Сьогоднішній захід відвідає 750 дітей. Це діти різних пільгових категорій, починаючи від сімей загиблих в АТО, учасників АТО, багатодітні родини, інваліди, обдаровані діти. Саме головне, що на це свято прибули представники абсолютно всіх районів і міст Чернігівської області».

На першому поверсі театру малюків зустрічали казкові герої, які розважали не лише дітей, а і їх батьків. А на другому на гостей чекали конкурси та міні-дискотека.

Валентина Найдьон мати загиблого бійця Олександра Найдьона до театру прийшла разом з онуком Іллею. Адже впевнена, такі свята об’єднують родини.

Разом зі своїми дітками на головну ялинку області завітала і Жанна Ровна. Мати загиблого бійця Олександра на новорічне свято приїхала вперше.

Від новорічно-розважальної програми в захваті були і дорослі, і діти.

На останок кожен малюк отримав солодкий подарунок, а фінальним завершенням святкування стала казкова новорічна вистава на сцені театру.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: ялинка губернатора, діти, Валерій Куліч, Чернігівська ОДА, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект