Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Святки водитимуть козу, а чернігівців розважатимуть «безвізові» бабусі (відео)

На Святки водитимуть козу, а чернігівців розважатимуть «безвізові» бабусі (відео)

Традиційно на святки дівчата збираються поворожити. А от що не потребує передбачення, так це фольклорний фестиваль «Коза». Цими вихідними на Красній площі лунатимуть зимові обрядові пісні та водитимуть Козу.Організатори обіцяють, що буде весело і гамірно. Дарувати хороший настрій чернігівцям їм вдається от вже 5 рік поспіль. З малої сцени вони перейшли на велику. А за весь цей час встигли запросити близько 40 виконавців та колективів.

Місце зустрічі Красна площа. Час: вечір 12 січня, початок о 18:00. З централізованого водіння Кози розпочнуться всі гуляння, а згодом і зазвучить український фолк.

Продовжиться все пообідді 13-го.

Серед запрошених виконавців, які розважатимуть і зігріватимуть публіку, без перебільшень, всім відомі бабусі. Україна отримала безвіз, а ці виконавиці тисячі прихильників по всій країні. У серпні 2017 року їх світлина з аеропорту Бориспіль поширилася країною швидше, ніж вони долетіли до Угорщини на фестиваль, тож поверталися додому вже зірками.

У цей день встигнуть розділити сцену з бабусями ще 3 гурти з Києва. Це власне професійні фольклористи. Не забули організатори і про дітей – для них створять спеціальний майданчик з конкурсами, вертепом та іграми.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: фестиваль «Коза», фольклор, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект