Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівські активісти намагалися декомунізувати колишню вулицю Воровського (відео)

Чернігівські активісти намагалися декомунізувати колишню вулицю Воровського (відео)

Чернігівські активісти вирішили провести декомунізацію своїми силами. 10 січня на вулиці Хлібопекарській вони знімали таблички зі старою назвою – Воровського. Активісти посилаються на закон про декомунізацію 2016 року.«На це було спочатку виділено півмільйона, потім 750 тисяч, далі – мільйон. Але, як бачите, два роки нічого не змінюється, таблички залишаються. Ми про це нагадували міській владі. Ми спочатку виготовляли власні таблички за власний кошт, але потім зрозуміли, що комунальники просто розписують, що це зробили вони, та й усе, відчитуються. І от сьогодні ми вирішили провести таку показову акцію, демонтувати власноруч ці таблички, викликати комунальників, здати їм, показати, в яких місцях ми їх демонтували. Цим пришвидшити цей процес, щоб вони звернули увагу на цю проблему», — Олександр Максимець – громадський активіст.

Коли активісти знімали таблички, хтось викликав поліцію, тож їм довелося писати пояснення. На місці з’явилися і комунальники. Після чого активісти прийшли до управління ЖКГ міськради за роз’ясненнями. За коментарем до управління звернулися і ми.

Взагалі в 2017 році була створена робоча група, дизайн коду міста, однією з задач якої було розроблення дизайну табличок, які будуть в Чернігові замінені. Робоча група на даний момент визначилася із загальним дизайном табличок, визначилася із шрифтом та бажаним матеріалом виготовлення. Це, наприклад, емальована залізна табличка із скритим кріпленням. Наразі на порядку денному робочою групою залишилося питання визначення типу розмірів табличок. На 2018 рік поки що коштів на заміну табличок не передбачено. Якщо будуть виділені кошти на 2018 рік, то в 2018 році буде проведена заміна табличок, — розповів Дмитро Хажевскас – головний спеціаліст управління ЖКГ Чернігівської міської ради.

Активісти ж кажуть – контролюватимуть процес.

«Сівер-центр»

Теги: декомунізація, вулиця Воровського, таблички, активісти, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект