Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Острівець безпеки» чи аварій: чернігівські водії нарікають на дорожнє нововведення під Черніговом (відео)

«Острівець безпеки» чи аварій: чернігівські водії нарікають на дорожнє нововведення під Черніговом (відео)

Острів безпеки чи аварій: чернігівські водії нарікають на встановлений посеред Київської траси в селі Іванівка так званий «острівець безпеки». Кажуть, це лише зайвий бар’єр, який заважає руху дорогою. А через нововведення на «острівку безпеки» перекидаються автівки. В службі автодоріг області відповідають: якби водії знижували швидкість, як того вимагають знаки, аварій можна було б уникнути. Чи справді так небезпечні «острівці безпеки» — перевіряла наша знімальна група.Відео аварії, яка сталася на так званому «острівку безпеки» тиждень тому оприлюднив в мережі Інтернет водій, який потрапив у ДТП. На кадрах видно, як перед заїздом до острівця безпеки автівку заносить, відкидає у бордюр і вона перевертається на дах.

Тоді постраждала техніка. Схожа аварія сталася на цій ділянці траси й перед Новим роком. Чернігівець Віктор Кошмал, який має понад 30-річний водійський стаж, вже чув від знайомих про небезпеку «острівця безпеки».

«Буквально сьогодні зранку розмовляв з одною людиною. Вона поверталася о 3 годині ночі з Києва. І зненацька перед ним стоїть бар’єр. Каже, я ледь вспів одвернуться в сторону. Для чого він стоїть? Ні переходу немає, ні освітлення немає, нічого немає. І взагалі, ще сніг випадає, то жах якийсь. Як казав мій зять, то дві аварії на його очах», — розповідає Віктор Кошмал.

А це той самий острівець безпеки при в’їзді до Іванівки. Сліди від ДТП бачимо поблизу від нього: уламки фар, бампера та погнутий відбійник.

За сотню метрів до острівця — попереджувальні знаки, утім водіїв вони не зупиняють: їдуть зі швидкістю візуально значно вищою за 50 кілометрів на годину.
На неуважність водіїв і недотримання швидкісного режиму нарікають фахівці служби автодоріг в області. Відео аварії демонструємо начальнику відділу Олександру Світличному.

«Перед ним їде ж автомобіль і нормально проходить без проблем. І він за ним проходить. Не помітити він не міг – він не звернув увагу ні на те, що він в’їхав у межі населеного пункту, ні на дорожні знаки», — говорить Олександр Світличний.

На чиєму боці правда – вирішуємо перевірити самі: для експерименту їдемо зі швидкістю 70 кілометрів за годину – це на 20 кілометрів більше за встановлену норму.

«У мене спідометр показує зараз 73. Ми зараз перевищуємо швидкість, але все нормально»

Про те, що «острівець безпеки» не заважає руху, розповідають і місцеві жителі. Сергій долає цю ділянку дороги декілька разів на день. Каже, якщо не їхати з шаленою швидкістю, перешкоду видно здалеку.

«Воно видно. Воно конкретно освящається. Ночью на полсела видно», — Сергій, місцевий житель.

Встановлення «острівців безпеки» — європейська практика, поширена у сусідній Польщі і покликана змусити водіїв знижувати швидкість у населених пунктах. Подібні торік встановили в Полтавській та Одеській областях, і в Іванівці під Черніговом.

«Сівер-центр»

Теги: острівець безпеки, ДТП, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект