Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » До важкохворих дітей у Чернігові прийшов Дід Мороз (відео)

До важкохворих дітей у Чернігові прийшов Дід Мороз (відео)

Вони не виходять надвір, лише з вікон квартир спостерігають новорічні вуличні вогні і мріють про свято. Діти, які через хворобу прикуті до ліжка, дочекалися Діда Мороза. У нього 86 адрес у Чернігові. Він особисто має прийти до кожної дитини і влаштувати вдома справжнє свято.Дід Мороз спішить до хати… В руках мішок, пакунки з подарунками – солодощі, іграшки. Все для дітей, які чекають на його появу, не підводячись із ліжка. Десятирічний Віталик Сідачов — один із тих, до кого благодійники завітали з особливою програмою-«домашнього Різдвяного привітання». У сім’ї, де зростає п’ятеро дітей,у Віталика найбільші проблеми зі здоров’ям.

«Уже в трехлетнем возрасте мы узнали, что он «дитина — інвалід». ДЦП у него, не ходит, сам не обслуживается. Ну, вообще это дитина… он два раза умирал, два раза Бог его воскрешал», — Михайло Сідачов — батько важкохворої дитини.

Чернігівка Валентина Рогожина чекає на Діда Мороза зі своєю трійнею.

Лікарі поставили колись Вікторії і Сергійку - діагноз «ДЦП», а Євгенію — астму. Та мати бореться за життя і здоров’я своїх дітей, як може. До них приходять додому вчителі і благодійники з допомогою, як от зараз.

Влаштували Різдвяну програму для таких дітей громадські організації «Шанс», «Жменя», навчально – реабілітаційний центр №2, підприємці.

У Діда Мороза насичений робочий день. 86 адрес і жодну дитину не можна лишити без уваги. Адже вони спостерігають за новорічними вогнями лише з вікон власних квартир і так чекають на справжнє свято вдома.

«Сівер-центр»

Теги: Дід Мщроз, ДЦП, діти, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект