Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Фестиваль «Нове британське кіно» розпочався в Будинку радіо Чернігівської філії НСТУ (відео)

Фестиваль «Нове британське кіно» розпочався в Будинку радіо Чернігівської філії НСТУ (відео)

Кіно на радіо: фестиваль «Нове британське кіно» розпочався в Будинку радіо Чернігівської філії НСТУ. Шість стрічок, серед яких біографічні фільми, чорні комедії, кримінальні драми, глядачам покажуть безкоштовно. Перший фестивальний фільм дивились і наші журналісти.Першими глядачами тимчасової кінозали, де ще годину тому записувались радіоновини, стали школярі Катерина і Данило Ковтуни. Про кінофестиваль вони дізнались від своїх батьків, і вирішили не втрачати можливості «підтягнути» знання англійської.

«Я надеюсь, что все понравится,потому что это на английском, я давно хотіла посмотреть фильм на английском. Тем более с субтитрами будет более понятно», — Катерина Ковтун, глядачка.

Маленька зала на 20 місць заповнилась швидко, довелось доставляти додаткові стільці. Світло гасне, на екрані з’являються перші кадри — фільм «У пошуках цукрової людини» йде мовою оригіналу з українськими субтитрами. Стрічка режисера Маліка Бенджеллуля розповідає про Сиксто Родрігеса – популярного в Південно-Африканській республіці американського музиканта і автора пісень про расову дискримінацію. Стрічку тривалістю півтори години глядачі переглянули на одному подиху.

«Супер фільм, супер якась казкова фантастична історія, яка буває тільки в кіно, ну і насправді, як виявилось. Я просто знав декілька пісень Родрігеса і, звичайно, не знав, що це Родрігес. Але неймовірно було знати, що ці пісні належать людині з такою казковою історією», — Богдан Гуляй, глядач.

«Фільм чудовий, фільм надихаючий, фільм такий, що постійно сидиш і думаєш, що, по-перше, зйомка! Документальний фільм – це документальний фільм. І, власне, теж постійно думала про те, що в українській культурі є теж кількість людей, які були визнані пізніше, або не визнані», — Віра Курико, глядачка.

Фестиваль «Нове британське кіно у Чернігові» триває. Драми — соціальна «Я, Деніел Блейк» та кримінальна «Провини наші», біографії музикантів «Емі» та «20 тисяч днів на Землі», комедія «Війна проти всіх», фентезі «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» — ці фільми показуватимуть як мовою оригіналу із українськими субтитрами, так і українською. Ідею проведення цього фестивалю Чернігівській філії НСТУ запропонували київські колеги. Вони ж і надали кінострічки.

«Думаємо, це буде класно, це буде цікаво, оскільки однією такою цінністю Суспільного є якраз просвітництво.(3:25-3:38) Це нове кіно, тобто це не якісь «завалявшесь», це кіно, яке нещодавно було відзняте в Британії, тому, думаю, нашому глядачу буде цікаво подивитись», — Вадим Соколюк, менеджер Чернігівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Наступні покази проходитимуть не у Будинку радіо, а у Кіно-культурному мистецькому центрі (колишньому кінотеатрі Щорса) — там може розміститись більше глядачів. Вхід на всі кіносеанси вільний.

«Сівер-центр»

Теги: фестиваль кіно, «Нове британське кіно», Будинок, радіо, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект