Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Вечір живої музики влаштували в Новгороді-Сіверському місцеві скрипалі (відео)

Вечір живої музики влаштували в Новгороді-Сіверському місцеві скрипалі (відео)

Музика живого спілкування, ритм, імпровізація, драйв – все це про джаз.Меломанів Новгорода-Сіверського скрипалі вирішили порадувати в період різдвяних свят джазовими мелодіями. Зараз тривають останні приготування.

Всього декілька хвилин на те, щоб налаштувати інструменти, переглянути нотні записи. І з-під смичків лине музика.

В залі атмосфера свята. Глядачі аплодують після кожного виконаного номера. Під динамічні мелодії дехто починає танцювати. Музиканти імпровізують з відомими мелодіями, глядачі впізнають.

Присутнім розповідали про джаз, його історію. Чому різдвяний вечір вирішили присвятити саме таким ритмам, ділиться організатор концерту Надія Школьна: «Джаз – це настрій».

В різдвяному вечорі взяли участь скрипалі ансамблю «Мелодика» з Новгород-Сіверської музичної школи, а також випускники попередніх років. Катерина Макаренко студентка вишу, працюватиме в майбутньому в пенітенціарній службі, але скрипку не полишає.

Такі музичні різдвяні зустрічі в Новогороді-Сіверському хочуть проводити щороку, ділиться планами на майбутнє керівник ансамблю «Мелодика» Надія Школьна. Бо місцеві жителі не часто мають нагоду почути виконання улюблених творів наживо.

Сюжет: ТРК «Сівер»

Теги: джаз, Надія Школьна, Новгород-Сіверський, концерт, скрипка, ТРК «Сівер»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект