Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Околиці Чернігова хочуть прикрасити конструкціями «I love» і стовпами «під старовину» (відео)

Околиці Чернігова хочуть прикрасити конструкціями «I love» і стовпами «під старовину» (відео)

Місто Чернігів заполонять архітектурні знаки «I love». Їх поставлять на всіх дорогах, що ведуть до обласного центру. На ранковій нараді в мерії міський голова Владислав Атрошенко доручив підлеглим вивчити локації на в’їздах до Чернігова та розрахувати розміри майбутніх конструкцій. Ідея заполонити Чернігів зізнаннями в коханні належить міському голові.«Чи буде це узгоджуватися з громадою, аби не виникло ситуації, як це було з попередньою конструкцією? – Якось буде».

Та сьогодні це не останній помисел міського голови. Владислав Атрошенко запропонував створити ще й герб Чернігова, який би крутився. Також ще одним архітектурним дивом 2018 року мають стати нові стовпи «під старовину». Їх теж поставлять на в’їздах, аби туристи одразу розуміли, що потрапляють у дивовижне місто.

«Чи буде цікаво, щоб на в’їзді до Чернігова у нас стовпи були а-ля під старовину. Щоб дати натяк, що це незвичайне місто тим, хто заїжджає. Щоб це привертало увагу», — говорить чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Незвичайним 2018 рік, до речі, рік підготовки до президентських виборів, Владислав Атрошенко зробить і для своїх підлеглих – начальників комунальних управлінь. Раз на два тижні міський голова їх братиме за руки й вестиме до людей на зустрічі. Бажання познайомити чернігівців із чиновниками мер озвучив на ранковій нараді.

«З метою бути ближчими до людей… усім керівникам», — зазначає чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко обіцяє зі своїми підлеглими відвідати кожен мікрорайон міста. Каже, це стимулюватиме владу працювати краще.

Сюжет: Cheline TV

Теги: архітектурні знаки, герб Чернігова, стовпи, Владислав Атрошенко, Cheline TV

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект