Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Які віруси грипу загрожують чернігівцям та коли їх чекати (відео)

Які віруси грипу загрожують чернігівцям та коли їх чекати (відео)

Вірусів, що загрожують чернігівцям, в епідемічному сезоні буде 3 – Гонконг (H3N2), Брісбен (В ) та Мічиган (H1N1). Але з’являться вони не одночасно, а один за одним. Вже у другій половині січня, за прогнозами медиків, вируватиме штам вірусу грипу Мічиган.Лілія Запека, завідувач відділенням ЗПСМ міської лікарні №1: «Вирус гриппа Мичиган – это разновидность свиного гриппа, который у нас уже был, то есть от него у нас иммунная система немного защищена. В начале-конце февраля ожидается приход вируса Гонконг. Этот штам вируса поражает в основном население старше 50 лет и деток до 6 лет. И на конец февраля-март ожидаем прихода вируса типа В – это Брисбен».

Вірус Брісбен може вражати всю родину, а тому його називають сімейним. Він має більш м’яку форму протікання та не провокує епідемії.

Чернігівці поділилися власними секретами збереження здоров’я в зимку.

- П’ємо чай зелений, калиновий та з малини. Стараюсь менше їздити у тролейбусі.

- Займаємось з онуком спортом. А також повинно бути вітамінізоване харчування.


За словами медиків, надійний спосіб вберегтися від захворювання – вакцинація. Проте, якщо її зробити не встигли, варто дотримуватися здорового способу життя та порад лікарів.

Лілія Запека: «Необходимо уменьшать время посещение в тесном коллективе. Если был контакт с больным человеком, нужно обязательно промыть нос и пополоскать рот физраствором или любым солевым раствором. Также необходимо проветривать помещение, обязательно часто мыть руки и проводить влажную уборку».

Медики закликають чернігівців не вживати ліків придбаних без рецептів з метою профілактики захворювань, а за консультацією звертатися до лікарні та фахівців.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: грип, епідемія грипу, Лілія Запека, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект