Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Майдан. Таємні файли» братів Капранових (відео)

«Майдан. Таємні файли» братів Капранових (відео)

Що відбувалось за лаштунками Майдану? Брати Віталій та Дмитро Капранови презентували у Чернігові результати свого журналістського дослідження. Книга «Майдан. Таємні файли» вийшла друком у вересні. Там автори опублікували свідчення 21-го учасника Революції Гідності. На цьому дослідження не закінчується, адже, за словами братів Капранових, залишається ще багато подій, свідків яких досі не знайшли. Детальніше розкажуть наші журналісти.«Майдан. Таємні файли» — не просто книжка, каже один із авторів Дмитро Капранов. Ідея створити книгу, де містились би свідчення реальних учасників Майдану, зародилась давно. Аби втілити задумане в життя, потрібно було провести чималу роботу. Врешті братам Віталію та Дмитру Капрановим вдалось віднайти 21 свідка тих подій. Всі вони дали свідчення, які і стали матеріалом для цієї книги.

Герої цього журналістського розслідування — не тільки ті, хто стояв на сцені, але й ті, хто був за лаштунками, захоплював адмінбудівлі, сидів у буцегарнях, а також воював, лікував, працював для того, щоб революція перемогла. Брати презентують видання по всій Україні, адже ще багато фактів залишаються непідтвердженими, а свідки тих подій не знайдені. Майдан – це не просто події у Києві. Це всі українські міста, Крим та Донбас, це кожна українська родина.

Свідчення публікувались у книзі дослівно, аби не було перекручування фактів. Адже, за словами авторів, ця книга — важлива історична цінність. Для кожного читача брати у книзі залишили порожній розділ під назвою «Мій Майдан», де можна записати власну історію. Ознайомитись із виданням можна у будь-якій бібліотеці міста.

«Сівер-центр»

Теги: брати Капранови, дослыдження, Майдан, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект