Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Святіший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив щорічну службу у Катерининському соборі (відео)
УБП


Home net

Святіший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив щорічну службу у Катерининському соборі (відео)

Святіший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у неділю служив в кафедральному Катерининському соборі божественну літургію. Щороку він приїжджає до Чернігова саме на початку грудня, коли церква згадує про великомученицю Катерину, на честь якої і названо чернігівській храм.Катерининська церква – особливий храм: в ньому прощалися із воїнами, які віддали свої життя за незалежність України, сюди за розрадою приходять люди, які втратили своїх дітей на війні. Катеринка є центром волонтерського руху. Тут моляться за Україну.


У своєму зверненні до чернігівських віруючих патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, який традиційно служить в храмі в дні, коли церква згадує великомученицю Катерину, наголосив, що добрі справи можна робити будь-коли — і в будні дні, і на свята. І які б випробування не випадали на долю українців, вони будуть подолані. Війна буде закінчена, а в Україні буде єдина соборна.

Після завершення богослужіння з нагоди 50-річного ювілею патріарх вручив церковні нагороди колективу Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» та його директору Юрію Соболю. Також медаллю було відзначено засновницю чернігівських Безкоштовних курсів української мови Людмилу Зіневич.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Філарет, Катерининська церква, «Сівер-центр»

Добавить в:


ЦентрКомплект