Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Які злочини стоять на першому місці в Чернігові? (відео)Які злочини стоять на першому місці в Чернігові? (відео)

Шахрайство та крадіжки найбільш розповсюджені злочини у Чернігові. Про це розказав керівник міського відділу поліції підполковник Володимир Реберг. Очолив він відділ у жовтні. За цей період розпочалась спільна робота між «Муніципальною вартою» та поліцейськими міськвідділу.Каже, патрулювання дуже важливе для порядку в місті. Цього року в Черінгові запрацювала система відеоспостереження «Безпечне місто», проте камер наразі не вистачає.

Хоча завдяки системі вже вдалося спіймати зловмисників, та якщо її не доопрацювати, ефекту не буде.

Крім того, містяни також мають пам’ятати про власну безпеку. В Чернігові крадіжки в квартирах найбільш поширений злочин – в цьому році зафіксовано 397 крадіжок, відсоток розкриття складає 29,2

Тож рекомендуємо уважно перевірити свої двері та вікна. Саме вони можуть, якщо не зупинити грабіжника, та хоча б дати більше часу, аби сусіди чи перехожі помітили недобре і викликали поліцію.

Нерідко чернігівці потрапляють на гачок шахраїв. Частіш за все це телефонні аферисти, котрі представляються представниками поліції та прокуратури, вимагають гроші за вирішення питання пов’язаного з вашими близькими.

Використовують аферисти і інші способи обману. Серед яких виманювання реквізитів вашої банківської картки. Якщо вам дзвонять на мобільний телефон і просять назвати будь-яку інформацію про ваш рахунок, картку не повідомляйте ні про що, краще відвідайте відділення банку особисто.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Володимир Реберг, злочини, поліція, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект