Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Підсумки річної роботи обласного відділення НОК (відео)Підсумки річної роботи обласного відділення НОК (відео)

Фінансування обласного відділення Національного олімпійського комітету планують збільшити вдвічі – це стосується коштів, які виділяються з бюджету Чернігівщини. Зокрема про це говорили в облдержадміністрації під час засідання Асамблеї обласного відділення НОК України.Двадцять треті олімпійські ігри стартують вже у лютому 2018-го, тож Національний олімпійський комітет веде активну підготовку. Обласне ж відділення підбиває підсумки року, що завершується – нагородженням найкращих. 2017-й рік приніс області сім нагород на чемпіонатах Європи та світу з олімпійських видів спорту.

Цього року збільшилась кількість заходів, проведених за підтримки обласного відділення НОК – 98. До них було залучено близько 200 тисяч учасників. Це – Олімпійський тиждень, олімпійський урок,різноманітні спортивні змагання.

Ніна Лемеш, заступник голови відділення НОК України в області: «В цьому році відділення вперше провело захід «Спортивна зима», який відбувся на Голубих озерах. Учасниками стали 100 вихованців ДЮСШ. Була спортивна частина, змагання. Працюємо над тим, щоб даний захід став традиційним».

Саме на організацію та проведення спортивних заходів, спортивний реквізит до них і було витрачено левову частку бюджету – більше 400 тисяч гривень. Це кошти як Національного олімпійського комітету, так і надходження з обласного бюджету та спонсорська допомога.

Володимир Жук, представник звітної комісії: «Залишок коштів на 01.01.17 становив: 457 570 гривень, які були отримані від спонсорів. За звітний період на рахунки відділення надійшло 864 169 гривень, в тому числі від НОК – 161 769 гривень» «За звітний період відділенням було використано 1 146 217, 58 грн.»

Цього року дали 250 тисяч, в наступному році суму збільшать вдвічі, обіцяє голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Валерій Куліч, голова відділення НОК України в області: «Від обласного бюджету – не менше 500 тисяч гривень, це вдвічі більше ніж минулого, від НОК не менше 100 тисяч гривень, і від спонсорів, я так думаю, теж на менше 500 тисяч».

Попереду зимова Олімпіада у Південній Кореї. Нині триває ліцензійний відбір на найголовніші спортивні старти чотириріччя, який завершиться 15 січня наступного року. Тож пріоритет Національного олімпійського комітету на найближчий час – підготовка українських спортсменів.

«Сівер-центр»

Теги: НОК України, спорт, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект