Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Десні відкрито пам’ятник загиблим захисникам (відео)У Десні відкрито пам’ятник загиблим захисникам (відео)

У містах і селах України з’являються пам’ятні знаки на честь загиблих героїв неоголошеної війни. У мартирологу Чернігівщини вже 185 імен… В свій професійний день – День Збройних  Сил України – у 169-му навчальному центрі урочисто відкрили пам’ятник, де викарбовано 31 ім’я бійців цього підрозділу, що віддали життя за незалежність і цілісність України.Селище Десна на Чернігівщині – це військове містечко 169-го навчального центру, де майже кожен знає один одного. 31 воїн цього підрозділу віддав життя за Україну. І військові своє свято – День Збройних Сил України – розпочали з урочистого відкриття пам’ятника полеглим побратимам.

На відкриття пам’ятника до селища Десна були запрошені усі родини загиблих. Не всі змогли приїхати, але були родини з Кропивницького, Херсонської області і, звичайно, місцеві.

Цей малий так і не зустрівся з батьком – він народився після загибелі Анатолія Олійника. І назвала його овдовіла дружина на честь героїчного батька. Анатолій служив у 169-му навчальному центрі, а його тесть-афганець у 72-й бригаді. Тепер діду піднімати осиротілих онуків.

Вдячна «деснянцям» і мати загиблого Анатолія Олійника, що приїхала зі Скадовська.

Кожен  з  Героїв похований на своїй малій батьківщині. Але для військовослужбовців 169-го навчального центру та їхніх родин цей пам’ятник буде особливим, бо кожний загиблий – їхній побратим, сусід, друг.

Тридцять одне ім’я — тридцять одне обірване життя. Їм вже не болить. Цей біль оселився у душах українців, аби там не залишилося місця для байдужості.

«Сівер-центр»

Теги: пам’ятник загиблим, навчальний центр Десна, Анатолій Олійник, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект