Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівському геріатричному пансіонату – 40 років. Як живеться тут стареньким? (відео)Чернігівському геріатричному пансіонату – 40 років. Як живеться тут стареньким? (відео)

Увесь цей час заклад опікується літніми людьми,про яких з тих чи інших причин не можуть дбати їх рідні. Як живеться тут стареньким та чим зараз живе сам пансіонат – далі в сюжеті.Петро Шкут у геріатричному пансіонаті живе вже вісім років. Має окрему кімнату, електричний візок для того, щоб виїжджати в місто. Він «майстер на всі руки»: щось полагодити, відремонтувати – біжать до нього.

Володимир Примаченко та Наталія Гугель в пансіонаті новенькі – проживають усього півроку. За цей час вони встигли не тільки освоїтись, а й створити сім’ю. Невдовзі збираються подати заяву до РАГСу.

Ось так живуть одинокі старенькі люди у Чернігівському геріатричному пансіонаті. Заклад працює ось уже сорок років. На 372-ох підопічних тут 250 чоловік персоналу. Надія Скрипко більше тридцяти років присвячує себе піклуванню про стареньких. Запевняє,така робота – не для всіх.

Віктор Кулага, директор пансіонату, навіть у святковий день говорить про поточні справи. Останні три роки увесь пансіонат живе в стані ремонту, до речі, першого за увесь час існування закладу.

Визначну дату святкували «як годиться» — урочистим концертом у актовій залі. Привітати працівників пансіонату та їх підопічних приїхали творчі колективи та очільники області.

«Сівер-центр»

Теги: геріатричний пансіонат, пенсіонери, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект