Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як відзначали День української армії в Чернігові? (відео)Як відзначали День української армії в Чернігові? (відео)

Церемонією покладання квітів до братської могили та до меморіалу загиблим учасникам антитерористичної операції у понеділок, 4 грудня, розпочалися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України, який офіційно українці відзначають 6 грудня.Напередодні пам’ятної дати військові та родини загиблих чернігівських бійців вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу та незалежність України хвилиною мовчання.

Традиційне свято військових з’явилося в наших календарях ще у 1993 році. 24 роки тому Верховна Рада України встановила постанову про святкування Дня Збройних сил України саме 6 грудня, в день ухвалення 91 року відповідного закону про створення української армії.

За всі роки незалежності держави, лише останні декілька років наша армія переживала справжню революцію, кажуть військові.

Після урочистого покладання квітів на чернігівських військовослужбовців чекав святковий концерт в обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Григоровича Шевченка. Військові зізнаються, цей день дня них важливий та особливий.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних сил України військових нагородили нагрудними знаками та почесними грамотами.

В рамках урочистостей, ансамбль Збройних сил України та творчі колективи міста святковим концертом привітали присутніх музичними номерами.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Збройні сили України, урочистості, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект