Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Школяр винайшов антипожежний додаток. Повідомлення приходить ліснику на смартфон (відео)Школяр винайшов антипожежний додаток. Повідомлення приходить ліснику на смартфон (відео)

Наукове майбутнє України.Після пожежі в березовому лісі, де як наслідок перстали рости гриби, 8-класник Горбівської школи створив протипожежну станцію обладнану маяком, що реагує на дим та має зв’язок зі смартфоном лісника.

Богдан Пастернак наукою займається вже 2 роки і хоче присвятити цій справі все своє життя.

Учні шкіл та університетів представили свої проекти в рамках науково-практичної конференції новітні технології сучасного суспільства організованою в ЧНТУ. Учасники показали, як на практиці застосовувати результати їх наукових досліджень та винаходів.

Основні дисципліни: математика, економіка, географія. Найбільший сектор займали технічні науки.

Науковці кажуть, намагались розробити щось корисне та необхідне.

Багато для кого це не перший подібний досвід.

Велика кількість учасників приїхали з області. Такі заходи дуже хороша можливість презентувати себе та свій проект широкому загалу. Молоді науковці змогли обмінятись досвідом та поспілкуватись з викладачами університету. Розвиток і підтримка наукового потенціалу молоді є одним з пріоритетних освітніх напрямків Чернігова.

За результатами конференції, надруковані матеріали, де вміщено кращі проекти. Деякі студенти вузів зможуть використовувати в процесі підготовки та під час захисту випускних бакалаврських та магістерських робіт.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: антипожежний додаток, школяр, науковець, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект