Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ювілейний концерт диригента: хто завітав на 10-річчя діяльності Івана Богданова? (відео)Ювілейний концерт диригента: хто завітав на 10-річчя діяльності Івана Богданова? (відео)

10-річчя диригентської діяльності відзначив у колі своїх колег, рідних та шанувальників художній керівник Академічного камерного хору імені Бортнянського Іван Богданов.Уперше на філармонійній сцені рідного міста він виступив із молодіжним камерних хором «Софія», який створив у Київській консерваторії. До речі, цей хоровий колектив і нині існує.

В 24 роки Іван Богданов став наймолодшим художнім керівником професійного колективу в Україні. Виграв конкурс на посаду художнього керівника камерного хору філармонійного центру. Під уродою молодого диригента хор примножив творчі здобутки – отримав звання лауреата на міжнародному конкурсі хорів імені Дмитра Бортнянського в Києві, першим записав і видав 35 духовних концертів Бортнянського, створив чимало нових різножанрових програм від камерної фолк-музики до джазу, нью-ейдж до рок-музики.

Досягнутому Іван Богданов завдячує своїм батькам музикантам та педагогам.

На творчому вечорі з нагоди 10-річчя диригентської діяльності Івана Богданова у виконанні камерного хору прозвучали всеукраїнські прем’єри творів сучасних українських та зарубіжних композиторів. Знайомство чернігівців з новою хоровою музикою є традицією для камерного хору.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Іван Богданов, диригент, художній керівник, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект