Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На фінал конкурсу «Княгиня України 2017» до Чернігова завітають відомі артисти (відео)На фінал конкурсу «Княгиня України 2017» до Чернігова завітають відомі артисти (відео)

Гранд-фінал національного конкурсу краси «Княгиня України 2017» має пройти, як і завжди, у Чернігові на найвищому рівні. Організатори ставляться до нього відповідально і намагаються зробити свято, а тому запрошують цікавих артистів, тільки ведучий залишається незмінним - яскравий Дмитро Коляденко.Чекають і на співка Віталія Козловського, відповідні афіші з’явилися на фасаді драмтеатру.

Олександр Майшев, організатор конкурсу: «З приводу приїзду Віталія Козловського перемовини йдуть вже давно. Він мав би приїхати кілька років тому, але йому не склалося. Тоді гонорар був вже сплачений. Десь рік тому Віталій підтвердив, що все ж таки в 2017 році він зможе приїхати».

Та не так давно Віталій Козловський потрапив під вогонь патріотично налаштованої громади. З’явилися публікації в Інтернеті, в яких писалося про неоднозначне ставлення артиста до війни в Україні, хтось зробив та виклав світлини, які дискредитують його ім’я.

Олександр Майшев: «Апелюють, що Козловський був на фотографії зі Штепою, яка зараз знову повернулася на українську арену і стала патріоткою. Він тоді їздив в Краматорськ. Якраз був концерт для військових. Можна сказати, практично благодійний концерт. Вона тоді просто зайшла в гримерку і подарувала квіти. І вже тоді виникли світлини, хештеги. Він, як люди, просто подякував».

Аби не було казусів на концерті, як це сталося під час гастролей Лободи та Потапа і Насті, організатори конкурсу звернулися до Віталія аби він виклав свою позицію стосовно Росії, Криму та України. Відповідь не забарилася.

«Я є українським артистом та патріотом своєї держави. Я народився у Львові.
Жодного разу за період війни я не їздив ані з виступами, ані з приватним візитом ні до Російської Федерації, ні до Криму та не маю наміру робити цього в майбутньому».


Перевіряв на зразок незаплямованості іміджу артиста і Олександр Майшев, оскільки в інтересах громади Чернігова - провести конкурс на достойному рівні.

Аби остаточно розставити всі крапки над «і», організатори планують провести до початку заходу прес-конференцію, на яку можливо приїде і Віталій Козловський.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Княгиня України, Козловський, Олександр Майшев, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект