Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Гості з Великої Британії завітали до Чернігова (відео)Гості з Великої Британії завітали до Чернігова (відео)

Гості з Великої Британії завітали у суботу до Чернігова. Алан Хіллар, подружжя Міллз та Бруер - це керівники благодійних організацій, які опікуються чернігівським реабілітаційним центром «Відродження». Фактично, завдяки їхній фінансовій та гуманітарній допомозі цей заклад взагалі існує, адже у далекому 1993 році ідея Василя Пасічника у тодішньої влади знайшла схвалення - але не підтримку.500 тонн гуманітарної допомоги, 7 стоматологічних установок і 4 медичні автомашини - це лише частка того, що привезли до Центру «Відродження» за ці роки британці. Незважаючи на похилий вік, вони і самі намагаються якнайчастіше приїжджати до нашого міста, і при цьому до своєї благодійницької діяльності ставляться дуже скромно.

За словами директора Центру "Відродження" Василя Пасічника, співпраця з британцями триватиме так довго, як вони самі того бажатимуть. І хоча сам заклад останнім часом вже міцно стоїть «на ногах», у порівнянні з 90-ми, робота в ньому триває. У наступному році, приміром, планують зробити утеплення приміщень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: благодійники, Алар Хіллар, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект