Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові встановлять камер на 42 мільйони гривень? (відео)У Чернігові встановлять камер на 42 мільйони гривень? (відео)

Чернігів «Безпечне місто».

На фінансування відповідної програми у 2018-2020 роках депутати міської ради своїм голосуванням передбачили виділення коштів у сумі 42 мільйона 350 тисяч гривень.Депутатський корпус разом з міським головою запросили у поліції відзвітувати, як допомогло встановлення відеоспостереження у їхній роботі. За словами правоохоронців, розкриття деяких видів злочинів покращилося. Зокрема, це вулична злочинність і викрадення авто.

Анатолій Будьонний, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в області: «В минулому році було розкрито 83 факти злочинності, а це складає 20%. А в цьому році за допомогою камер відеопостереження розкрито 61,45% злочинів. Також за допомогою відеоспостереження були розкриті і тяжкі злочини, такі як вбивства, тяжкі тілесні ушкодження».

Проте про ефективність роботи відеоспостереження в місті поки говорити зарано, заявив міський голова.

Аби камери спостереження справді виконували свої функції, котрі люди сподіваються від них, вони мають покривати весь периметр міста.

Депутати просили ж для себе участь у виборі, де першочергово потрібно встановити спостереження. Врешті прийшли до консенсусу: гроші громади, отже думки і побажання обранців поліція має врахувати.

Нагадаємо, на сьогодні у Чернігові в рамках програми «Безпечне місто» встановили 59 камер. Програмою ж на наступний рік передбачені витрати у 13 мільйонів 400 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: камери відеоспостереження, злочинність, Безпечне місто, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект