Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Футбольні баталії інваспортсменів (відео)Футбольні баталії інваспортсменів (відео)

Футбольні баталії вирували у п'ятницю у приміщенні спорткомплексу «Хімік». Тут змагалися три збірні команди спортсменів з особливими потребами – «Вікторія», «Олімпік» та «Інваспорт». В кожній з них - по 5 гравців, відібраних з усієї області.Андрій Литвинець, начальник регіонального центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт»: «У нас приймають участь команди з вадами слуху, зору і опорно-рухового апарату ДЦП. В командах у нас є паралімпійський чемпіон, в цьому році чемпіон світу, Олег Лень, чемпіон світу з вадами зору Роберт Тремба».

Останній матч за 2 та 3 місце пройшов між командами «Інваспорт» та «Олімпік». Як виявилося, мати у своєму складі паралімпійського чемпіона недостатньо для легкої перемоги. Хоча Олег Лень на самому початку матчу вивів «Інваспорт» вперед , спортсмени з вадами слуху швидко відігралися. Матч до останньої хвилини залишався динамічним, атаки йшли одна за одною, а заради такої «дрібниці» як заміна навіть не зупиняли гру. І коли пролунав фінальний свисток, виявилося, що команди рівні - 4:4. Втім, друге місце все ж віддали команді «Інваспорт» за різницею забитих і пропущених м'ячів.

Перше місце турніру дісталося гравцям з вадами зору із команди «Вікторія». Там вищий клас гри показав світовий чемпіон Роберт Тремба.

Як пояснили спортсмени, хоча цей турнір був присвячений дню людей з обмеженими можливостями, подібні ігри часто проводяться як тренування перед серйозними міжнародними змаганнями.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: футбол, інваспортсмени, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект