Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігів готовий до кардинального оновлення тролейбусного парку міста (відео)Чернігів готовий до кардинального оновлення тролейбусного парку міста (відео)

На пленарному засіданні 25-ї сесії депутати погодили ЧТУ отримання позики на суму 6 мільйонів євро, а це – 180 мільйонів гривень. За ці кошти мають купити 40 нових енергоефективних односекційних низькопідлогових тролейбусів. Гроші виділяє Європейський інвестиційний банк під державні гарантії зі ставкою до 2%. Строком до 22 років з 5-річним пільговим періодом.Не вирішення транспортної проблеми у Чернігові тягне місто вниз у всіх рейтингах. Ті позитиви, які отримає підприємство після оновлення тролейбусів, значно переважать той відсоток кредиту, який доведеться сплатити, - акцентував на засіданні міський голова.

Депутати майже одноголосно підтримали проект рішення щодо позики для ЧТУ.

Нагадаємо, наразі на підприємстві працює 105 тролейбусів, діє 10 маршрутів, на які щодня виходить 65 рогатиків. За останні 2 роки вдалося купити 15 нових. При цьому, 70% пасажирського транспорту на ЧТУ відпрацювало нормативний строк і потребує оновлення.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: тролейбус, ЧТУ, кредит, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект