Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Тріо красунь на чернігівській сцені (відео)Тріо красунь на чернігівській сцені (відео)

Тріо красунь українського поп-гурту «Ділайс» подарувало модні хіти чернігівцям. Пісні дівчат на слуху практично у кожного, адже не так давно вони звучали практично з усіх ФМ, і кліпи крутилися на музичних каналах. Гурт спочатку створили дві рідні сестри Яна та Наталія з Білої Церкви.У 2009 році на день всіх закоханих у дівчат виникла ідея зайнятись шоу-бізнесом, мрія здійснилася. Та от тільки зараз гурт зважився на гастролі. До речі, в зміненому складі, адже Яна вирішила піти у вільне плавання, залишивши Наталію саму.

Та після довготривалих кастингів Наталія знайшла заміну - двох, на думку артистки, талановитих «запальничок» - Нану та Лію, які мають голос, але що найголовніше, дуже пластичні. Адже гурт Ділайс звик вражати глядача не тільки танцювальною музикою, а ще й хореографією.

Зараз гурт «Ділайс» за випробування в рамках туру Україною взяв 3 міста, Вінницю, Чернігів і Черкаси. Кажуть, це потрібно аби виправити всі недоліки і вже на 100 відсотків підготовленими вражати публіку в інших містах. Взагалі плани у співачки величезні, але вона впевнена, що сил вистачить. До того ж її у всьому підтримує чоловік, а це відома людина в сфері шоу-бізнесу, продюсер популярної радіостанції Євгеній Фішак.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: гурт «Ділайс», концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект