Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 70 років не було асфальту. Вулиця-калюжа скоро отримає нове покриття (відео)70 років не було асфальту. Вулиця-калюжа скоро отримає нове покриття (відео)

Шлях у небуття.В планах на 2018 рік ремонт найбільш непрохідної за версією чернігівців вулиці Кривулівської. Відрізок в 200 м в районі Рокоссовського називають найбільшою калюжею міста.

Вулиця-калюжа саме таку назву та грант-прі в рейтингу найбільших калюж нашого міста безконкурентно отримала вулиця Кривулівська. Місцеві жителі виклали з каменю та бетонних плит такий собі бордюр вздовж парканів, щоб водії не проїжджали вулицю в притул будинків.

Чернігівську Венецію мають відремонтувати дотримуючись усіх норм та стандартів. На цій ділянці необхідне обов’язкове встановлення зливової каналізації. Тому що за умов її відсутності вода може затопити прилеглі будинки, які знаходяться рівнем нижче.

В серпні цього року не стало ще однієї легенди. Непрохідне море було в одному з міждворових проїздів на вулиці Льотній. Наразі калюжа лишилася тільки в пам’яті жителів і на фото. Її залатали в межах програми муніципалітету ремонту внутрішньо та міждворових проїздів. Наступного року роботи планують продовжити в об’ємах не менших, ніж цьогоріч.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: ремонт доріг, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект