Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як калюжа на дорозі додає екстриму в житті? (відео)Як калюжа на дорозі додає екстриму в житті? (відео)

У воду чи в багнюку?З настанням сезону дощів мешканцям однієї з вулиць села Количівка кожного дня доводиться на своєму шляху долати цю велику калюжу. Обійти попід парканом нереально, адже там багно та ще й можна послизнутися.

Ольга Вовченко мешкає в Количівці же 6 років, щоранку вона намагається разом зі своїми дітьми обійти калюжу, проте марно – взуття брудне, ноги мокрі. Ввечері ситуація ще більш ускладнюється, бо на вулиці освітлення відсутнє.

Асфальт на цій дорозі прокладали більше 40 років тому без дотримання будь-яких норм. Тоді з радянських часів на околиці села саме збудували асфальтовий завод. З тих пір пройшло чимало часу. Цією дорогою їздили вантажівки і це, кажуть селяни, призвело до просідання грунту. Тепер після дощів тут утворюється величезна калюжа, яка неабияк дошкуляє місцевим жителям.

Люди кажуть, що проблема з калюжею посеред вулиці у них вже дуже давно. Зверталися зі скаргами до колишніх сільських голів, проте все марно. Зрештою тепер кожен по своєму намагається подолати цю перешкоду з багнюки – хто в кирзових чоботях, хтось у гумових, батьки переносять малечу на руках.

Звісно на вулиці ремонт не робили ніколи.

Староста села Количівка Михайло Коваленко каже, що Іванівська територіальна громада, куди входить це село, утворилося менше року тому. Одразу всі проблеми мешканців, що накопичувалися роками, вирішити неможливо. Та й офіційних звернень наразі від людей до сільської ради не було, переконує Михайло Коваленко.

Голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус телефоном розповів, що наразі проведений тендер і за рахунок субвенцій, які надаються громадам на розвиток інфраструктури, закуплено нову комунальну техніку. В кінці листопада має надійти два трактори МТЗ-82 обладнані ковшами для чистки снігу, фронтальним навантажувачем та щітками для підмітання вулиць. Очікується й інша техніка, завдяки якій можна буде самостійно і оперативно вирішувати проблеми громади.

Та наразі в Количівці після створення ОТГ багато чого вже встигли зробити. Та попри це, в селі багато лишилося вулиць, які також потребують ремонту. Поки що на проблемній ділянці найближчим часом обіцяють підсипати доріжку під парканом, щоб люди могли ходити.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Количівка, багнюка, калюжа, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект