Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чому телебачення та радіомовлення зникли в неділю з ефіру? (відео)Чому телебачення та радіомовлення зникли в неділю з ефіру? (відео)

Цифрові телеканали не працюють. Також 14 аналогових та 7 програм радіомовлення зникли з ефіру. Така ситуація, що сталася в Чернігові у неділю, занепокоїла телеглядачів.Знімальна група звернулася до керівництва чернігівської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення за поясненнями.

Такого раніше не було, навіть якщо раптово зникало світло. Валерій Телятніков каже, що в неділю електроенергія зникла на обох лініях живлення – основному та резервному.

Валерій Телятніков, директор Чернігівської філії концерну РРТ: «У неділю в 18:24 в результаті пропадання обох вводів, з обох ТП була відсутня електроенергія, наше підприємство було обезточене, всі передавальні засоби зупинилися, в ефірі програм не було».

Трансляція перервалася на цілу годину. Тим самим вдарила по бюджету підприємства.

Валерій Телятніков письмово звернувся до «Чернігівобленерго» аби дізнатися про причини. Поки листа вивчають та готують відповідь, прес-секретар Вікторія Гончарова розповіла телефоном з чим були пов’язані аварійні відключення, які наробили стільки галасу.

Вікторія Гончарова, прес-секретар ПАТ «Чернігівобленерго»: «Аварійне відключення сталося в результаті пошкодження кабельної електричної мережі, через що частково було знеструмлено центр міста. На місце пошкодження відразу виїхала оперативно-виїзна бригада Чернігівських міських електричних мереж. Центр міста підживили з резервної лінії. І за кілька годин електрична мережа була відновлена».

Телевізійна трансляція відновилася 12 листопада приблизно о 19:30, не пізніше, каже Валерій Телятніков. Більш тривалої перерви, про яку ходили чутки, не було.

Наразі радіомовлення та всі телеканали працюють без перешкод.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Вікторія Гончаров, телебачення, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект