Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Які питання піднімалися на нараді у міського голови (відео)Які питання піднімалися на нараді у міського голови (відео)

Про будівництво та введення в експлуатацію нового житла в Чернігові звітував керівник КП «Чернігівбудінвест». Підприємство працює без залучення коштів з міського і державного бюджетів. Всі проектні, супровідні і будівельні роботи ведуться виключно за рахунок залучених інвестицій.Валерій Горбатов, директор КП «Чернігівбудінвест»: «В цілому за 9 місяців із здійснення господарської діяльності отримано доходів на 3 млн 190 тис грн, що складає 137 планових показників».

З початку 2017 року в процесі будівництва знаходилось 656 квартир. За 9 місяців поточного року введено в експлуатацію 201 квартира.

На нараді у міського голови підняли питання приватизації кімнат в гуртожитках та передачі цих споруд на утримання до ЖЕКів та комунальних підприємств. Не зважаючи на бажання власників такого житла перейти до підпорядкування міста, є значна проблема, через яку ЖЕКи не можуть взяти під своє крило гуртожитки.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В гуртожитках електророзвідка не передбачала по кімнатний облік».

Тому аби чернігівці не залишилися з цією проблемою на самоті, градоначальник звернувся до керівників ЖЕКів та комунальних підприємств розпочати всі необхідні роботи для вирішення цього питання.

Останні 3 дні Чернігів пережив декілька аварій пов’язаних з енергопостачанням. Без живлення залишились 8 трансформаторних підстанцій. «Чернігівобленерго» вже не вперше забуває повідомити «Міськсвітло» та керівництво Чернігова про перебої у постачанні енергії, скаржиться директор КП «Міськсвітло» В’ячеслав Ніколенко. Тож аби подібних ситуацій не відбувалось і керівництво міста могло пояснити стурбованим містянам причини відключення, «Чернігівобленерго» просить надавати інформацію про аварії та ремонти вчасно.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект