Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Солісти Національної опери в Чернігові (відео)Солісти Національної опери в Чернігові (відео)

Для участі у 10-му концерті вокального абонементу були запрошені солісти Національної філармонії України Марія Віхляєва (фортепіано) та Андрій Маслаков (бас-баритон), які до того ж є солістами національної опери України.Співак вдруге виступив на філармонійній сцені нашого міста.

На сольному концерті заспівав романси Сергія Рахманінова та вокальні твори з циклу «Песни и пляски смерти» Модеста Мусорського. Глядачі почули унікальний тембр голосу співака, який представляє нове покоління зірок української оперної сцени.

В фортепіанній прелюдії Олександра Скрябіна виконала в програмі лауреат міжнародних конкурсів Марія Віхляєва. Жанр прелюдії займав особливе місце у творчості композитора. Скрябіним було створено майже 50 невеликих творів. Три з яких прозвучали на концерті.

Нещодавно Андрій Маслаков повернувся з Куби, де поставив оперу Пучіні «Тоска». Український співак виступив як режисер та декоратор. А також із німецькими солістами заспівав оперні партії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: філармонія, національна опера, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект