Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Вистава-навчання: у чернігівському ляльковому театрі ледь не сталося «пожежі» (відео)Вистава-навчання: у чернігівському ляльковому театрі ледь не сталося «пожежі» (відео)

Рятувальники та шоковані діти: у чернігівському театрі ляльок ледь не сталася пожежа. Кіт, що зловживає шкідливими звичками намагався підпалити власну хату. «Сірничок-малюнок» повчальна вистава. Понад десять років вона розповідає малечі, яка небезпечна гра з вогнем.Повчальну історію презентували лялькарі. Із цією постановкою вони об’їздили майже усі садочки нашого міста.

«Цю виставу нам удалося створити за допомогою наших вогнеборців», — літературний редактор Мирослава Губар.

Переконатися чи вистава й справді вчить дітей правил поведінки з вогнем до театру прийшли й рятувальники. Пожежники розповіли малечі про трагічні наслідки необережності. І перепитали дітлахів чи добре вони знають до кого звертатися за допомогою.

«Профілактика діє. Кількість пожеж за винною дітей зменшується. Коли ми стали ходити по садочка і школах», — начальник чернігівського відділу ДСНС в Чернігівській області Петро Дьохтяр.

Така різна подача однаково профілактичної бесіди. Малеча радіє від зустрічі і чернігівськими рятувальниками та в захваті від героїв дитячої вистави.

Сюжет: Cheline TV

Теги: театр ляльок, вистава, повчальна вистава, Cheline TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект