Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій 50 років (відео)Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій 50 років (відео)

Колишній радіомеханічний технікум нині входить до складу Чернігівського національного технологічного університету. Заклад має сучасну матеріально-технічну базу, співпрацює з підприємствами області, бере активну участь у громадському житті Чернігова. Та головним досягненням коледжу викладачі вважають достойних випускників.


 
Від філіалу Київського радіомеханічного технікуму до відокремленого підрозділу Чернігівського національного технологічного університету – коледж транспорту та комп’ютерних технологій святкує 50-річний ювілей. За цей час навчальний заклад став рідним для представників кількох поколінь.

Євгенія Івашинцева, викладач англійської мови коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «Я представник династії. Моя мати тут працювала, мій батько колись був одним із перших студентів, які закінчували коледж. І моя невістка працювала тут викладачем. Це такий місток з минулого в майбутнє».
 
На святкування ювілею приїхали його випускники, серед них і депутати, і керівники об’єднаних громад. Нині в коледжі працюєбільше 50-ти викладачів, на денному відділенні навчається 860 студентів.

Віктор Радченко, директор коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «Комп’ютерний напрям і автомобільний цікавить нашу молодь. Ми беремо активну участь у житті нашого міста і регіону. Це і спортивні змагання, і художня самодіяльність, і олімпіади, і різні конкурси. Ми завжди попереду, у нас такий девіз – будь першим!».
 
Активне і студентське самоврядування. Студрада поділена на сектори, які відповідають за різні напрямки роботи. Головна мета – зростання соціальної активності та відповідальності молоді.

Валерія Матвієнко, голова студентської ради коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «У нас дуже часто проходять круглі столи з адміністрацією та студентами нашого навчального закладу, ми обговорюємо питання стосовно навчання, стосовно організації якихось заходів, наприклад, харчування. Адміністрація активно підтримує студентів колежу, а студенти намагаються тримати ту планку, яку поставили перед собою».
 
У навчальному закладі з гордістю говорять про сучасну матеріально-технічну базу: лабораторії, мультимедійні комплекси. Та згадують, що колись про таке тільки мріяли.

Євгенія Івашинцева, викладач англійської мови коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ: «Я прийшла в 93-му році, це бурхливі 90-ті, нам було дуже складно, ми працювали те, що називається «на пальцях». Зараз ми оснащені, зараз у нас технології».
 
До складу Чернігівського національного технологічного університету коледж увійшов у 2014-му році. Ректор вишу високо оцінює рівень підготовки молодших спеціалістів, адже після закінчення закладу вони працюють на високотехнологічних підприємствах і не лише нашої області. Частина продовжує навчання в політеху.

Сергій Шкарлет, ректор ЧНТУ: «Ми націлювали наші коледжі на тому, що хтось піде в господарство працювати за первинною робітничою професією, з первинною професією, яка дає їм можливість займати певні посади. Але частина має право, починаючи з 3-го курсу, продовжувати навчання в університеті, за більшим освітньо-кваліфікаційнім рівнем».
 
Сергій Шкарлет повідомив, що цього року коледж отримав право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

«Сівер-центр»

Теги: ЧНТУ, ювілей, Віктор Радченко, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект