Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Допомагати не втомлюються. Вантаж найнеобхіднішого вирушив на Схід (відео)Допомагати не втомлюються. Вантаж найнеобхіднішого вирушив на Схід (відео)

Четвертий рік у нашій країні триває війна. Так само четвертий рік поспіль вирушають в зону АТО капелани та волонтери, аби доставити нашим захисникам таку необхідну для них допомогу. А підтримують їх у цьому небайдужі чернігівці.


 
Вже більше сотні разів возив допомогу до зони АТО благочинний собору св.Катерини Євген Орда. Тож і 105-ту його відправку підтримали небайдужі чернігівці.
 
Продукти, вітаміни, консервацію, берці, шкарпетки, теплі речі, військову форму,  картки поповнення для мобільних телефонів, дитячі малюнки і навіть воду та хліб – елементарного чого немає в зоні АТО потребують і сьогодні наші хлопці — кажуть директор приватного підприємства Сергій Даниленко та директор обласної дитячо-юнацької школи «Олімп» Петро Лобос. Вони виявили бажання поїхати разом із отцем Євгеном до зони АТО, аби підтримати захисників.
 
В зоні АТО потрібне все, кажуть волонтери, навіть кришки від порожніх пластикових пляшок. Їх постійно збирають фахівці Чернігівського міського відділу з питань пробації.
 
Настоятель собору св.Катерини отець Роман Кіник каже, що за ініціативи церкви відправлено допомоги в зону АТО набагато більше, ніж сто разів. З кожним роком допомога не припиняється і не зменшується, хоча люди й виснажуються.
 
Тельманове, Мар’їнка, район Широкино – це ті населені пункти Донецької області, які мають відвідати  учасники поїздки, виконуючи святий обов’язок допомоги захисникам.

«Сівер-центр»

Теги: Євген Орда, Схід, допомога, військові, Мар’їнка, війна, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект