Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Секрет рахівників: про що мовчать успішні бухгалтери (відео)Секрет рахівників: про що мовчать успішні бухгалтери (відео)

Робота, що надихає та не дає розслабитися. Додавати і віднімати, зводити дебет з кредитом. Людмила Неподоба вже давно не використовує рахівницю і постійно застосовує новітні комп’ютерні програми. Понад десять років вона – головбух компанії «ІнтерАтлетика». Хоч з дитинства мріяла стати стоматологом, та мама змусила вступити до економічного технікуму.

«Плакала рік – не моє, не буду, не хочу. Закінчила технікум і розумію, я не бухгалтер. Я не розумію цих проводок, я не розумію, що це таке. Пішла в інститут – та все я знаю, все вмію. Тому після технікуму вже не стояло питання куди йти навчатися. Звичайно обрала економічний профіль», — головний бухгалтер Людмила Неподоба.Нині Людмила свою роботу любить і постійно удосконалює. Хоч на її тендітних плечах величезна відповідальність за чималенькі суми.

«Зараз працювати бухгалтером набагато складніше, бо це відповідальність, знання, постійно потрібно тримати себе в тонусі, чогось не впустити, правильно розібратися. Відповідно від цього залежить результат роботи підприємства», — головний бухгалтер Людмила Неподоба.

Міжнародний день бухгалтера відзначають 10 листопада. Цього дня бухгалтери відтають одне одного та висловлюють свою солідарність – діляться секретами швидких підрахунків.

Сюжет: Cheline TV

Теги: День бухгалтера, Людмила Неподоба, професійне свято, Cheline TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект