Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Уряд садитиме за ґрати п'яних водіїв та підвищить штрафи за порушення ПДР (відео)Уряд садитиме за ґрати п'яних водіїв та підвищить штрафи за порушення ПДР (відео)

Доїздились! В’язниця для п’яних за кермом. Кабінет міністрів вирішив серйозно взятися за цю проблему. Окрім того, урядовці готують суттєве зростання штрафів за перевищення швидкості, їзду без посвідчення, залишення місця ДТП. Серед імовірних новацій також обмеження швидкості в містах до 50 км/год.

Дивіться також: Патрульні впіймали п'яного водія. Відмовився проходити тест на алкоголь (відео)


За 2 роки в аваріях в Україні загинули 5,5 тисяч людей. В десятеро більше травмованих. Безкарність порушників дістала навіть міністрів і вони обіцяють ситуацію на дорогах покращити. Як саме, дивіться у сюжеті.Харківська трагедія 18 жовтня. 6 загиблих. Це стало останньою краплею. Тому засідання 10 листопада Володимир Гройсман називає надзвичайним.

Питання №1.
П’яні та обкурені за кермом. Тепер це буде не адміністративне порушення зі штрафом в 10200 грн, а кримінал. Та лише за наявності постраждалих.

Напився і завдав тілесних ушкоджень середньої тяжкості – до 3 років за гратами. За важкі травми і смерть – до 12 років.

Умовні покарання і штрафи не лише не діють, каже міністр внутрішніх справ, а й часто ігноруються судами.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ: «За керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного та іншого сп’яніння було складено 88 тисяч адміністративних протоколів. З них розглянуто судами близько 44 тисяч, тобто лише 50%. На інші в судах не стало часу».

Питання №2. Швидкість у населених пунктах.

Науковці підрахували, якщо їхати 60 км/год, як дозволено зараз, імовірність що збитий пішохід загине – 82%. Та скинете швидкість до 50 і 4 з 5 травмованих залишаться живими.

Уряд вирішує обмежити швидкість у містах до 50 км/год. Та у міністрів виникають питання, чи не впаде при цьому пропускна спроможність великих магістралей, і чи не надто стрімко це, скажімо, для районів, де багато шкіл та садків.

Уряд пропонує збільшити й основні штрафи. Перевищення швидкості зараз коштує 510 грн, буде у 7 разів дорожчим, за їзду після вилучення водійського посвідчення доведеться заплатити у 40 разів більше, ніж тепер, а саме, 20400 грн.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:
«Кожен день від дорожньо-транспортних пригод гине 8 людей, травмовано 92 особи. Ліхачам і мажорам ми сьогодні маємо оголосити війну».

Загвинтити гайки водіям, щоб знизити смертність на дорогах, влада намагається вже давно. Про саму лише пиятику за кермом і покарання в’язницею говорять кілька років. Втім тепер вирішили не зволікати.

Нові правила дорожнього руху подадуть до парламенту протягом місяця. А от депутати обіцяють розглянути їх після ухвалення бюджету.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: ПДР, ДТП, Кабмін, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект