Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Купуй своє». Підтримуй рідне місто та своїх виробників. Атрошенко зустрівся з підприємцями (відео)«Купуй своє». Підтримуй рідне місто та своїх виробників. Атрошенко зустрівся з підприємцями (відео)

Міський голова провів зустріч з представниками місцевого бізнесу. На ній він закликав підприємців підвищити офіційні заробітні плати своїм співробітникам та акцентував на важливості сплати всіх місцевих податків, адже це запорука розвитку Чернігова та добробуту його мешканців.Зі свого боку місцева влада готова розглядати питання стимулювання розвитку підприємництва в Чернігові шляхом компенсації частини сплачених місцевих податків добропорядним підприємствам.

Також Владислав Атрошенко проанонсував масштабну пропагандистку кампанію «Чернігів, купуй рідне!». Метою якої є стимулювання внутрішнього споживання саме чернігівських товарів, що дасть змогу підприємствам створити нові робочі місця та збільшити заробітні плати своїм робітникам. Для цього міський голова пропонує домовитися зі всіма чернігівськими супермаркетами маркувати товари місцевих виробників.

Чернігівський хліб, масло, макаронні вироби, взуття, одяг та інша продукція, що виробляється в місті, не чим не гірша, ніж та, що походить з інших регіонів або країн. Але купуючи своє, ми підтримуємо рідне місто та свого виробника, заявив Владислав Атрошенко.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: виробництво, підприємці, купуй рідне, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект